fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Team

Ruim 175 leerlingen verdeeld over 8 groepen hebben De Molenwiek als hun thuisbasis. 

Er werken 15 personeelsleden; parttimers en fulltimers.
Sommigen zijn bekwaam in het werken met kleuters, anderen in de omgang met oudere kinderen.
Weer anderen zijn allround.
Een aantal leerkrachten heeft zich gespecialiseerd, bijvoorbeeld als remedial teacher of computerdeskundige.
De directie geeft leiding aan het geheel 
 
Groep 1 :
juf Angela op maandag en dinsdag en juf Desiree op woensdag, donderdag en vrijdag 
Groep 1/2 A:
juf Esther op maandag en dinsdag en juf Sandra op woensdag, donderdag en vrijdag 
Groep 1/2 B:
juf Marga op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag en juf Elly op vrijdag 
Groep 3:
juf Marjolein op maandag en dinsdag en juf Mirjam op woensdag, donderdag en vrijdag 
Groep 4:
juf Daisy op maandag en dinsdag en woensdag en juf Eline op donderdag en vrijdag 
Groep 5:
juffrouw Irma op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag en juf Debby op vrijdag 
Groep 6:
juf Inge op maandag, dinsdag en woensdag en juf Karin op donderdag en vrijdag en soms op woensdag ( 10 x) 
Groep 7/8:
juf Marianne op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag en juf Eline op woensdag
 

E-mailadressen: 

Debby Bravenboer
d.bravenboer@csgdewaard.nl


Karin Debel
k.debel@csgdewaard.nl


Marjolein Holster de Vlieger
m.devlieger@csgdewaard.nl


Debby Jalving
d.jalving@csgdewaard.nl


Irma Kayadoe
i.kayadoe@csgdewaard.nl


Eline van Kleef
e.vankleef@csgdewaard.nl


Marianne Mackaay
m.mackaay@csgdewaard.nl


Angela Mostert-Reijsmeijer
a.mostert@csgdewaard.nl


Inge van der Pal - Fokkens
i.vanderpal@csgdewaard.nl


Marga Prins
m.prins@csgdewaard.nl


Mirjam Touw
m.touw@csgdewaard.nl


Sandra Treffers- Bestebreur
s.treffers@csgdewaard.nl


Daisy van der Geest-Poppelier
d.poppelier@csgdewaard.nl


Esther van Veen
e.vanveen@csgdewaard.nl

Desiree de Zeeuw
desireedezeeuw@msn.com

Elly van Zelm van Toor
e.vanzelm@csgdewaard.nl